Telefony fotograficzne – ranking

Autor: Przemek (admin)  //  Kategoria: Fotokomórki

Przeglądając wrześniowe wydanie magazynu CHIP natknąłem się na test telefonów komórkowych. Oczywiście zainteresowały mnie te z funkcją fotografowania w trochę lepszym wydaniu. Poniżej lista zwycięzców testu.

1. Nokia N82
2. SE K850i
3. LG KU990 Viewty
4. Samsung SGH-G800
5. Nokia N95 – 8GB

Wszystkie wymienione komórki mają matrycę 5Mpix. Pierwsze cztery wbudowane lampy błyskowe, a ostatnia gorsze doświetlenie za pomocą diody LED. Nokia N82, SE K850i oraz Samsung dodatkowo mają osłonę obiektywu, co uważam za rzecz niezbędną. Bez osłony łatwo o jego zabrudzenie. Warto jeszcze wspomnieć, że obie Nokie na wyświetlaczu LCD mogą pokazać 16,7 mln kolorów, konkurencja tylko 262 tysiące.

Powiadom znajomego, subskrybuj kanał RSS:

  • RSS
  • email
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Live
  • Blip
  • Blogger.com
  • Flaker
  • Grono.net
  • Gwar
  • Wykop
  • Śledzik
  • Gadu-Gadu Live

Tagi: ,

Jeden komentarz do “Telefony fotograficzne – ranking”

  1. Timmon pisze:

    A ja bym „awansował” Viewtiego ;) . Mam go już ponad dwa miesiące i sprawuje się idealnie. A na awans zasłużył właśnie jakością, a nie „po znajomości”, że mój ;) . Wyświetlacz jest super, bateria też przyzwoita, polecam.

Jeśli Ciebie to zainteresowało, to proszę zostaw komentarz.

Zobacz, jak dostać darmowego ebooka "Fotografia dla ciekawych".